Hlavní navigace

První semifinále Talentmanie nastavilo soutěžícím hodně vysokou laťku

[Tisková zpráva] Máme za sebou první živý přenos nejzábavnější show letošního podzimu na Nově Talentmania. Semifinálový večer byl plný skvělých a úžasných výkonů soutěžících, které střídaly chvíle napětí, a nechybělo ani překvapení večera v podobě nové posily hvězdné poroty!

Sdílet

Praha 5. října 2010 – První semifinálový večer show Talentmania, kterému předcházela celovíkendová příprava v bratislavské Incheba Aréně, je za námi. Všichni soutěžící se svědomitě připravovali na svá vystoupení, aby právě jejich číslo získalo největší ohlas u televizních diváků.

Večer odstartovala svým vystoupením 100členná skupina tanečníků, kteří v rytmu znělky Talentmanie vytočili atmosféru mezi diváky do nejvyšších obrátek. Moderátor poté přivítal hvězdnou porotu ve složení Adela Banášová, Paľo Habera, Zdeněk Troška a jako překvapení večera také populární bavičské duo Richard Genzer a Michal Suchánek, kteří se ujali své funkce porotců-komentátorů s vtipem a humorem sobě vlastním.

Během celého večera diváci sledovali excelentní výkony soutěžích v pěti duelových soubojích, ze kterých vzešel na základě sms hlasování televizních diváků vždy jeden jako vítěz, postupující do finálového kola. I přesto diváci ani soutěžící nepřišli o vtipné hodnocení z úst porotců.

Do finálového kola se prostřednictvím SMS hlasů diváků dostali tito soutěžící:
Akrobaté na šálách Show Express Dance Company
Imitátor L. Armstronga Peter Ondria
Skvělý tanečník electric boggie Matúš Pišný
DJ a performer Dominik Turza alias smrtka alias robot
Mladá operní zpěvačka s nádherným hlasem Patricia Janečková

Semifinalisté, kteří se probojovali do finálového kola, měli z postupu obrovskou radost, např. Dominik Turza říká: „Mám obrovskou radost, že jsem postoupil. V příštím kole nenechám nic náhodě a připravím show, o které nebudou pochybovat ani porotci.“

Také Patricia Janečková, která získala obrovskou podporu diváků, postup komentuje: „Večer měl úžasnou atmosféru, na zpívání jsem se moc těšila. Jsem šťastná, že jsem postoupila dál.“

Další semifinále Talentmanie v přímém přenosu již v sobotu 9. října a v neděli 10. října 2010 od 20:00 na TV Nova

Více informací najdete na internetových stránkách www.talentmania.tv a na www.facebook.com/ta­lentmania2010