Hlavní navigace

První semifinálový večer Talentmanie živě již tuto neděli!

[Tisková zpráva] Nejzábavnější show letošního podzimu na Nově Talentmania vstupuje do další fáze. Již tuto neděli, 3. října 2010, nás čeká první semifinálový večer, který se ponese ve znamení emocí, napětí a také překvapení!

Sdílet

Praha 1. října 2010 – Narodil se přesně devět dní po smrti džezového velikána Louise Armstronga a snad i to mu předurčilo jeho výjimečný talent. Peter Ondria nejen že dokonale imituje jeho zpěv, má také jedinečné hudební nadání. Ve svých osmi letech začal hrát na bicí. Za „bubny“ ho nebylo vůbec vidět a stejně tak je tomu dodnes. To, co mu bylo naděleno v hudební talentu, mu bylo upřeno ve vzrůstu (měří 151 cm). Tento „MALÝ – VEĽKÝ MUŽ“ se ale mnohem více než svou výškou zabývá hudbou – kromě bicích hraje na klávesy, akordeon a trubku. A v neděli večer se utká s ostatními soutěžícími o postup do finále. Uvidíme, jestli mu název obce, v níž žije, předurčí jeho umístění. Domovinou mu je totiž východoslovenská obec Víťaz.

V prvním semifinálovém přímém přenosu se diváci, a to nejen televizní, ale i ti, co se sejdou v hale bratislavské Incheby, mohou těšit nejen na první desítku nejtalentovanějších semifinalistů, ale také na reakce hvězdné poroty s vydatnou podporou oblíbeného moderátora Leoše Mareše.

Během prvního semifinálového večera budeme svědky postupně pěti soubojů mezi dvěma soutěžícími, kteří ve své kategorii předvedou to nejlepší ze svého umění. Svým vystoupením se budou snažit přesvědčit televizní diváky, že právě oni mají talent, který si zaslouží jejich hlas. Od semifinálových kol totiž budou o postupu soutěžících rozhodovat výhradně televizní diváci svými poslanými hlasy. Každý semifinalista pak už bude jenom krok od pohádkové výhry 150 000 eur, tedy téměř čtyř milionů korun.

Dalšími semifinalisty, kteří se v neděli předvedou, budou kromě Petera Ondrie:
Neuvěřitelný tanečník electric bogie Matúš Pišný
Akrobaté na šálách Show Express Dance Company
Stepařská skupina Nine taps
Zpěvák Ondřej Beil
Dvanáctiletá operní zpěvačka Patricia Janečková
Zpěvák Václav Lebeda
Skupina retroakrobatů Revmatici
Spam BMX se svou show na kolech
Taneční skupina Superhrdinové
První semifinále Talentmanie v přímém přenosu v neděli 3. října 2010 od 20:00 na TV Nova

Více informací najdete na internetových stránkách www.talentmania.tv a na www.facebook.com.