Hlavní navigace

První šestnáctikanálový GPS přijímač

[Tisková zpráva]

Sdílet

První šestnáctikanálový GPS přijímač

Společnost Sunnysoft uvedla do své nabídky novinku v oblasti GPS. Jde o šestnáctikanálový BT GPS přijímač s chipsetem Nemerix. Zásadním přínosem je rychlost v úvodním stanovení souřadnic a výdrž na baterie.

Praha, 15. července 2005 – Nemerix je 16kanálový GPS přijímač s Bluetooth rozhraním. Je určený pro satelitní navigaci ve vozidlech, při cyklistice, pěší turistice, ale i v letadlech, a to ve spojení s kapesním počítačem, notebookem nebo „chytrým“ mobilním telefonem. Jeho výhoda oproti 12kanálovým GPS přijímačům je zejména v rychlosti vyhledání polohy, zejména při zapnutí. Při testech bylo zjištěno, že další čtyři kanály navíc usnadňují zachycení signálu družice a tím umožňují snadnější a rychlejší lokalizaci přístroje.

Pro Nemerix hovoří řada dalších výhod. Například až 18hodinový provoz (obsahuje extrémně úsporný nový chipset). Dále je to výměnná nabíjecí Lithiová baterie, která je kompatibilní s některými mobilními telefony Nokia. Lze ji dobíjet jak z elektrické zásuvky, tak z USB portu počítače i zdířky autozapalovače. Další velkou výhodou je bezdrátové připojení přes bluetooth, které umožňuje jakýkoliv pohyb a možnost použití.

Společnost Sunnysoft dodává GPS přijímač Nemerix v balení s autoadaptérem a síťovou nabíječkou za cenu 3 320,– Kč (včetně DPH).

Nakupovat mohou zájemci prostřednictvím internetového obchodu http://obchod­.sunnysoft.cz a dále v kamenných prodejnách: Jeseniova 47, Praha 3; Obchodní dům Kotva, náměstí Republiky, Praha 1; Zelný trh 3, Brno.

Kontakty:
Sunnysoft s.r.o.
Martin Strouhal
Obchodní ředitel
+420 603 885 469
martin.strouhal@sun­nysoft.cz

Neopublic s.r.o.
Filip Debef
eMail filipd@neopublic­.cz
Mobil +420 603 484 227

O společnosti Sunnysoft
Společnost Sunnysoft se specializuje na oblast mobilních řešení a kapesních počítačů.
Divize Obchod nabízí nejširší sortiment softwaru a příslušenství pro kapesní počítače v České a Slovenské republice, který dodává do dealerské sítě i koncovým uživatelům.
Divize Mobilní řešení vyvíjí a implementuje mobilní systémy na platformě Microsoft Windows Mobile. Do rodiny mobilních řešení patří Sunnysoft mAgent pro obchodníky v terénu, prodej z vozu a marketing, Sunnysoft mResearch pro průzkumy veřejného mínění, Sunnysoft mService pro servisní čety.
Divize Softwaru pro koncové uživatele vyvíjí podporu pro národní jazyky a lokalizaci kapesních počítačů do evropských jazyků a různé aplikace pro Pocket PC a telefony Smartphone.
Společnosti Sunnysoft je autorizovaným Business Partnerem společnosti Hewlett Packard. Více na www.sunnysoft.cz.