Hlavní navigace

Prvním hostem Báry Tachecí na Z1 bude Jiří Čunek

[Tisková zpráva] PRAHA (31. května 2008) – Začátek vysílání digitální televize Z1 naplánovaný na neděli 1. června má už přesný scénář. Program odstartují zprávy s moderátorskou dvojicí Veronika Sedláčková a Jan Němec, které vystřídá premiérový dokument známého francouzského fotografa Yanna Arthuse-Bertranda Earth from Above („Země krásná neznámá“).

Sdílet

Pět minut po půl desáté večer se na obrazovkách představí Bára Tachecí ve svém pořadu Interview B.T. Prvním hostem, který přijal pozvání do studia bude 1. místopředseda vlády a ministr pro místní rozvoj Jiří Čunek. Formát tzv. hard talk uvidí diváci na českých televizních obrazovkách vůbec poprvé. Bára Tachecí bude ve studiu zpovídat uznávané osobnosti od politiků, šéfů významných společností až po osobnosti ze společenského nebo vědeckého života.

Signál Z1 si mohou pozemním digitálním vysíláním (DVB-T) prostřednictvím set-top-boxů naladit diváci v Praze a středních Čechách, na Brněnsku, v Plzni a na Ostravsku, kde Z1 nově vysílá také v multiplexu BTV v Klimkovicích. Prostřednictvím satelitu, kabelu, IPTV a internetu bude stanice dostupná na celém území ČR.