Hlavní navigace

Prvomájová „Bohdalka“

[Tisková zpráva] První dáma českého humoru Jiřina Bohdalová slaví významné životní jubileum. Televize Prima se samozřejmě připojuje k dlouhé řadě gratulantů a oslavenkyni věnuje první květnový večer. Speciální večer jako poctu Jiřině Bohdalové diváci uvidí v neděli 1. 5. od 20.00 hodin. Jako první se představí dokument o této přední české herečce pod názvem Bohdalka je NAŠE a hned po jeho skončení uvede Televize Prima oblíbenou komedii Ženy v ofsajdu. Pánové Genzer se Suchánkem pro tento speciální večer galantně uvolní místo dámě – nová soutěžní hra Máš minutu! se divákům vrátí hned následující neděli.

Sdílet

První dáma českého humoru Jiřina Bohdalová se představí divákům v narozeninovém dokumentu Televize Prima, nazvaném Bohdalka je NAŠE, natočeném speciálně k jejímu životnímu jubileu. Dokument zachycuje její životní pouť ve znamení hvězdných výšin i těch nejtvrdších pádů. Za osmdesát let dosáhla nejvyšších hereckých met a popularity. Unikátní dokument se společně s herečkou vypraví nejen do jejích vzpomínek, ale i na řadu zásadních setkání s jejími nejbližšími! Co o Jiřině říká její sestra Jaruška, kterou jsme navštívili doma ve Švédsku? Jak na slavnou komičku vzpomínají čeští krajané v čele s oscarovým režisérem Milošem Formanem, za nimiž se vypravila do New Yorku? A kdo všechno dorazil na školní sraz jejího ročníku DAMU po téměř šedesáti letech? O Jiřině Bohdalové a jejím životě dále vyprávějí její dcera Simona Stašová, Petr Nárožný, Vlasta Chramostová, Václav Vorlíček, Iva Janžurová, Jiřina Jirásková a mnozí, mnozí další.

Že je Jiřina Bohdalová opravdu skvělou herečkou, potvrdí na Primě ještě tentýž večer. Diváci by si neměli nechat ujít oblíbenou komedii režiséra Bořivoje Zemana Ženy v ofsajdu (1971). Příběh o příhodách vedoucího holičsko-kadeřnické provozovny, který je ve svém volnu neohroženým fotbalovým rozhodčím. Jeho staromládenecký život mu komplikují vdavekchtivé kolegyně.

Další neděle 8. 5. je již beze změn a na obrazovky Televize Prima se ve 20.00 vrátí duo Richard Genzer a Michal Suchánek a zábavná soutěžní show Máš minutu! Hned po jejím skončení bude řešit další případ rozvodový právník Mayer (Pavel Kříž) ze seriálu Aféry.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).