Hlavní navigace

Pustit žilou - Lunetic: „Objížděli jsme telefonní budky a naháněli hlasy.“

[Tisková zpráva] Tentokrát Veronika pustí žilou chlapcům z Luneticu a operní pěvkyni Kateřině Kněžíkové. Do nedělní talk show si pozvala chlapce, kteří nazpívali před deseti lety popíkovou pecku Jsi moje máma, a zpěvačku, která nazpívala největší českou pecku Kde domov můj na požádání premiéra Topolánka.

Sdílet

A co spojuje tyto hosty? „Podvod! Kapela, která na koncertech zpívá na playback, podvádět může, protože toho, kdo za ně zpívá, jen slyšíme. Kateřina Kněžíková, která v divadle na playback nezpívá, podvádět nemůže, protože ji i vidíme,“ vysvětluje Veronika Žilková ve svém pořadu.

Pánové z Luneticu ohlásili svůj návrat v plném počtu. Na natáčení ale nedorazil Vašek, který se údajně bojí kamer a lidí. Vzhledem k velké pauze v jejich působení jim paní Veronika pouštěla žilou v rámci nostalgických ohlédnutí. „Nejdříve jsme se objevili v Esu. Tehdy nebyly mobily, a tak jsme objížděli všechny telefonní budky a naháněli hlasy, abychom se udrželi,“ vzpomínají svorně členové kapely.

Jak hoši tvrdí, na svůj comeback se poctivě připravují a stejně jako Kateřina Kněžíková si i oni zkusili zazpívat národní hymnu. Povedlo se členům znovuzrozené kapely trumfnout studentku operního zpěvu, která, jak se přiznala, trénovala hymnu vestoje, vleže i ve sprše? Uvidíte v pořadu Pustit žilou již tuto neděli 14. prosince ve 22:20 na Primě.