Hlavní navigace

Pustit žilou - Mahulena Bočanová: „Absolvovat první třídu je pro herečku problém.“

[Tisková zpráva] Hosty Veroniky Žilkové budou v tomto dílu talk show Pustit žilou opět tři lidé, které na první pohled nespojuje vůbec nic. Ale i přesto Veronika Žilková jako vždy najde něco, co mají společného. Pozvala si biskupku Janu Schillerovou, herečku Mahulenu Bočanovou a manžela Heleny Vondráčkové Martina Michala.

Sdílet

Co tedy je onou červenou nití mezi těmito třemi hosty? Všichni tři nenávidí lež. „Martin Michal se kvůli lži o Heleně Vondráčkové soudí snad s celým světem. Jana Schillerová za lži posílá do pekla a Mahulena Bočanová za lži posílá do…“ vysvětluje Veronika ve svém pořadu.

Celý pořad, který je nasáklý určitou náboženskou mystikou, se věnoval i roli Mahuleny Bočanové coby maminky. „Absolvovat první třídu je pro herečku problém,“ vysvětluje Mahulena trápení s přípravami do školy, které prožívá se svou dcerou Márinkou. „V půl sedmé vstávám a denně dostávám úkoly, které nemůže napsat moje Márinka, protože to neumí,“ dodává.

A jestli se chcete navíc dozvědět, kdo jsou „olizovačky gilotin“, sledujte pořad Pustit žilou již tuto neděli, 21. prosince ve 23:05 na Primě.