Hlavní navigace

Pustit žilou - Petr Švancara: Jsem jeden z mála fotbalistů, co umí číst a psát

[Tisková zpráva] V dalším díle talk show Pustit žilou probere Veronika Žilková i velmi citlivá témata. Jejími hosty budou tentokrát vizážista Zdeněk Fencl, modelka a moderátorka Lejla Abbasová a fotbalista Petr Švancara.

Sdílet

A co právě tyto tři hosty spojuje? „Kufřík! Zdeněk Fencl si vezme kufřík s líčidly a za dvě hodiny udělá ze zralé ženy v Řitce krásnou a mladou Helenu Vondráčkovou. Nejkrásnější česká misionářka si vezme kufřík s penězi a zajede do Afriky, kde pár holkám zachrání to, kvůli čemu nás muži mají, a kvůli Petr Švancarovi vzali slávisté kufřík s dvaceti miliony a odjeli na nákup do Brna.

Během pořadu přišla řada i na velmi ožehavá témata a zodpovídaly se peprné otázky na tělo. Jakou znáte nejošklivější ženu? Jak nalíčit Jiřího Paroubka, aby vypadal jako anděl, nebo co znamená ženská obřízka? Někteří hosté došli s otevřeností poměrně daleko. Překvapením byla malá zpověď Petra Švancary, který všem barvitě vysvětlil, jak to má s „výbavou“. „Každý chlap ví, jaké to je, když máte jít do sprchy a není to úplně XL. V kabině vždycky čekám, než se vysprchujou XL-ka, pak jdou M-kaři. Teprve potom jde Švancara sám,“ rozesmál publikum známý fotbalista, který o sobě v pořadu s úsměvem prohlásil, že je jeden z mála fotbalistů, co umí číst a psát. Sledujte pořad Pustit žilou již tuto neděli ve 22.15 na Primě!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).