Hlavní navigace

Putovní kino Českého rozhlasu Region vyjíždí do středních Čech

[Tisková zpráva] Český rozhlas Regionu připravil pro své posluchače ojedinělý projekt nazvaný Filmová zima. Od 1. do 29. února zavítá putovní kino Regionu do 21 středočeských obcí. Každý všední únorový den budou mít jeho návštěvníci na výběr z klasiky českého humoru. Připravena je komedie století S tebou mě baví svět, příběh party fasádníků Světáci, bláznivá veselohra Jáchyme, hoď ho do stroje!, na Oscara nominovaný snímek Vesničko má středisková a nový film otce a syna Svěrákových Vratné lahve.

Sdílet

Film, který si návštěvníci putovního kina sami vyberou, se bude vždy promítat v tradičním čase od půl šesté. „Vstupné se platit nebude a jeden z hlasujících diváků může navíc získat i DVD přehrávač, aby si mohl udělat kino i doma“, prozradil Michal Plšek z Českého rozhlasu Region.

Letošní rok je přestupný a tak se tým Českého rozhlasu Region rozhodl využít den navíc, 29. únor, pro speciální akci. Poslední únorový den proběhne v Domě dětí a mládeže v Kolíně FILMOVÝ MARATÓN KLASIKY ČESKÉHO HUMORU, v rámci kterého mohou jeho návštěvníci shlédnout všech pět českých komedií najednou.