Hlavní navigace

QAD oznámila výsledky fiskálního roku 2000

[Tisková zpráva]

Sdílet

QAD oznámila výsledky fiskálního roku 2000

Carpinteria, Kalifornie, 23. března 2001

Dodavatel předního aplikačního software MFG/PRO, společnost QAD Inc., zaznamenala celkový obrat za fiskální rok 2000 ve výši 214.1M USD, který skončil 31. ledna 2001. Obrat ve 4. kvartálu tvořil 59.2M USD oproti 50M USD za 3. kvartál. Čistý zisk ve 4. kvartálu činil 2.4M USD.

Výkonný ředitel QAD Karl F. Lopker uvádí, „Naše pozitivní výsledky v posledním kvartálu jsou díky většímu zájmu našich zákazníků o nejnovější řešení QAD, které pomáhá výrobním a distribučním firmám ještě efektivněji řídit podnikové procesy a veškeré dodavatelsko-odběratelské řetězce a díky našim snahám o další snížení interních provozních nákladů.“

O společnosti MINERVA, výhradním distributorovi firmy QAD v ČR a SR

Minerva je mezinárodní organizace úzce orientovaná na zákazníka, která se specializuje na pomoc výrobním a distribučním společnostem a usiluje o zvýšení výkonnosti, kontroly a produktivity.

Minerva Česká republika, a.s., dceřiná společnost Minerva International Holdings, je schopna svým zákazníkům nabídnout veškeré služby od instalace softwaru přes poradenství a systémovou integraci až po špičková řešení v oblasti e-business. Osmileté působení na českém trhu s ERP, certifikace jakosti ISO 9001 a 50 úspěšných instalací MFG/PRO na více než 75-ti místech potvrzují odhodlání Minervy usilovat o spokojenost zákazníků.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).