Hlavní navigace

QI opět vyrazí na SIS, letos v roli generálního partnera

[Tisková zpráva] 2. září 2010 – Ani v letošním roce si zástupci informačního systému QI nedají ujít prestižní konferenci Svět informačních systémů. DC Concept v letošním roce toto pravidelné setkání odborníků z oblasti IT podpoří v roli generálního partnera. Zástupci QI se objeví na pódiu hned několikrát a představí jej jak z pohledu výrobce, tak z pohledu zákazníka i partnera.

Sdílet

Jaké klíčové změny přinesla zákazníkům implementace systému QI, a jak ovlivnila celkové hospodaření firmy, naznačí účastníkům hned první den v 15:55 Ing. Zdeněk Procházka, ekonomický náměstek společnosti Vodovody a kanalizace Vyškov. S QI pracuje již řadu let a podělí se o zkušenosti s informačními systémy v oblasti Vodárenství.

Zkušenostem s využíváním informačních technologií ve výrobních a obchodních organizacích bude následně věnována panelová diskuze, která začne v 16:55 a uzavře tak první konferenční den. Za zákazníky QI vystoupí Ing. Jaroslav Čítek, vedoucí informačních technologií ze společnosti Krahulík-Masozávod Krahulčí.

Závěru konference patří obvykle to nejlepší a právě poslední přednáška bude patřit generálnímu řediteli společnosti DC Concept, Ing. Janu Melzerovi. Ten vystoupí spolu se členy partnerské sítě, kteří představí principy rovnocenné spolupráce v partnerské síti QI. Zda je možné v obchodě spolupracovat a nekonkurovat si a jak probíhá takový obchod v praxi se účastníci dozví ve 14:00. Oficiální tečku za dvoudenní konferencí udělá poslední panelová diskuze nad trendy českého ERP trhu.

Konference naváže na přednášku DC Conceptu a její začátek je plánován na 14:25. Za DC Concept vystoupí v diskuzi její generální ředitel, Ing. Jan Melzer, který bude spolu s ostatními účastníky diskuze debatovat o problémech i výzvách, které současná situace na našem trhu přináší. 7. ročník konference Svět informačních systémů 2010 se bude konat 16. – 17. září 2010 v brněnském hotelu Voroněž. Podrobné informace o konferenci najdete na webu www.svetis.cz.

O společnosti DC Concept
Společnost DC Concept je přední český výrobce podnikového softwaru pro střední a velké společnosti. Jejím hlavním produktem je informační systém QI, který používá více než 500 firem z oblasti výroby, služeb, maloobchodu, velkoobchodu a distribuce. Společnost disponuje unikátní technologií pro vývoj informačních systémů, díky které garantuje zákazníkům nadčasové a komplexní řešení. Jako jediný český výrobce informačních systémů získala ocenění Top 100 Vendors časopisu IT Week.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).