Hlavní navigace

QI uzavřelo konferenci Svět informačních systémů 2010

[Tisková zpráva] 20. září 2010 – Konference Svět informačních systémů, která nesmí chybět v kalendáři žádného odborníka z oblasti informačních systémů, úspěšně zvládla svoji brněnskou premiéru. 16. a 17. září se v hotelu Voroněž sešli nejen výrobci informačních systémů, ale také zástupci akademické půdy, analytici i samotní uživatelé informačních systémů.

Sdílet

Na pódiu se kromě samotných vývojářů a IT odborníků vystřídala i řada zákazníků, kteří se s účastníky podělili o zkušenosti z implementace i samotné práce s informačními systémy. Využívání informačního systému ve výrobních organizacích se věnovala i panelová diskuze, ve které za barvy QI vystoupil Ing. Jaroslav Čítek, vedoucí IT ve společnosti Krahulík-Masozávod Krahulčí. Dalším zákazníkem QI, který se konference zúčastnil byla společnost Vodovody a kanalizace Vyškov, kterou reprezentoval její ekonomický náměstek, Ing. Zdeněk Procházka LL.M..

Vzhledem k hospodářské krizi, která se v loňském roce odrazila i v oblasti IT, patřila mezi poutavá témata i oblast obchodování s informačními technologiemi, konsolidace podniků a uzavírání různých forem partnerství. Nepřímý model obchodování a partnerská síť DC Conceptu nabízející různé formy spolupráce, se stala jedním z témat prezentace informačního systému QI. O výhodách partnerství a o spolupráci v partnerské síti QI, promluvili její zástupci v přednášce, kterou vedl generální ředitel DC Conceptu,

Právě přednáška QI byla poslední prezentací, která uzavřela mezinárodní konferenci. Pomyslnou třešničkou na dortu byla následná panelová diskuze nejvýznamnějších firem na našem trhu informačních systémů, které se zúčastnil i Ing. Jan Melzer za informační systém QI. Konference Svět informačních systémů je velmi ceněnou platformou pro setkávání konkurentů a vzájemnou výměnu informací z oboru.