Hlavní navigace

QuickMedia IPTV rozšiřuje nabídku

[Tisková zpráva] Praha, 26.8.2008 – Společnost HDD, s.r.o., poskytovatel IPTV řešení pro klienty internetových operátorů, zařadila do nabídky své služby QuickMedia IPTV speciální balíček televizních kanálů „Plus 1“.

Sdílet

Tato rozšířená nabídka přináší uživatelům QuickMedia IPTV dalších 10 exkluzivních televizních programů. Jsou jimi první český erotický kanál Leo TV, Sport 5 věnovaný výhradně automobilovému sportu a automobilismu, Nat Geo Wild nabízející pohled do krás divoké přírody (koncem roku 2008 očekáváme i české titulky), Arte zaměřený na Evropské kulturní dědictví, Extreme Sports Channel věnovaný všem milovníkům adrenalinových extrémních sportů (anglicky s českými titulky), zpravodajský kanál Sky News, filmový kanál Nostalgia přinášející archivní české a slovenské filmy, slovenský zpravodajský kanál TA3, nový strhující televizní kanál o lovu a rybolovu Fishing & Hunting Channel a v neposlední řadě také nekompromisní erotický kanál Private Spice.

Dále je v přípravě balíček HDTV kanálů „HD Plus“, který bude představen současně s novým set-top-boxem druhé generace pro IPTV vyvíjeným ve spolupráci se společností Coprosys. Z hlediska průzkumu aktuální situace v oblasti vývoje HDTV a kvality obsahu dostupného na českém trhu je v našem zájmu poskytnout uživatelům to nejlepší z dostupné nabídky programů. S příchodem nového set-top-boxu a kvalitních koncových zařízení se stane sledování televize opravdovým zážitkem.

Další informace naleznete na stránkách poskytovatele služby QuickMeda IPTV, společnosti HDD, s.r.o. (www.hddtv.cz).

HDD, s.r.o. je držitelem registrace pro digitální šíření rozhlasových a televizních programů podle zákona č.231/2001 Sb. o provozování rozhlasového a televizního vysílání. Společnost se specializuje na poskytování vysílání IPTV pro koncové klienty internetových operátorů (ISP).

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).