Hlavní navigace

QuickMedia IPTV rozšiřuje nabídku

[Tisková zpráva] Společnost HDD, s.r.o., poskytovatel IPTV řešení pro klienty internetových operátorů, zařadila do nabídky své služby QuickMedia IPTV speciální balíček televizních kanálů „Plus 1“.

Doba čtení: 1 minuta

Tato rozšířená nabídka přináší uživatelům QuickMedia IPTV dalších 10 exkluzivních televizních programů. Jsou jimi první český erotický kanál Leo TV, Sport 5 věnovaný výhradně automobilovému sportu a automobilismu, Nat Geo Wild nabízející pohled do krás divoké přírody (koncem roku 2008 očekáváme i české titulky), Arte zaměřený na Evropské kulturní dědictví, Extreme Sports Channel věnovaný všem milovníkům adrenalinových extrémních sportů (anglicky s českými titulky), zpravodajský kanál Sky News, filmový kanál Nostalgia přinášející archivní české a slovenské filmy, slovenský zpravodajský kanál TA3, nový strhující televizní kanál o lovu a rybolovu Fishing and Hunting Channel a v neposlední řadě také nekompromisní erotický kanál Private Spice.

Dále je v přípravě balíček HDTV kanálů „HD Plus“, který bude představen současně s novým set-top-boxem druhé generace pro IPTV vyvíjeným ve spolupráci se společností Coprosys. Z hlediska průzkumu aktuální situace v oblasti vývoje HDTV a kvality obsahu dostupného na českém trhu je v našem zájmu poskytnout uživatelům to nejlepší z dostupné nabídky programů. S příchodem nového set-top-boxu a kvalitních koncových zařízení se stane sledování televize opravdovým zážitkem.

Další informace naleznete na stránkách poskytovatele služby QuickMeda IPTV, společnosti HDD, s.r.o. (www.hddtv.cz).