Hlavní navigace

Ráááádio hledá Milionovou bankovku!

[Tisková zpráva] Praha, 2.února 2009 Máte u sebe stovku? Tak ji zkuste neutratit! Třeba vám za pár dní vydělá deset tisíc nebo rovnou milion korun!

Sdílet

Myslíte si, že to asi těžko, když nesázíte, hazardní hry nehrajete a burza vám nic neříká? Rádio Impuls má pro vás jednodušší řešení. Pro své posluchače připravilo od 16.2. do 16.3. soutěž Milionová bankovka, ve které bude každý všední den rozdávat 4×10.000 Kč a 16.3. bude moci jeden posluchač vyhrát celý milion.

Princip hry je jednoduchý. Účastníci hry se nemusí nikam přihlašovat, nic nikam posílat. Stačí pokud budou mít u sebe minimálně jednu stokorunovou bankovku a budou poslouchat Ráááádio. Moderátoři budou 4 x denně vyhlašovat poslední trojčíslí pořadového čísla bankovky. Posluchač, který takovou bankovku vlastní musí do 10 minut od vyhlášení zaslat sms s celým sériovým číslem bankovky. Pokud jeho sms dojde jako třetí v pořadí, získává 10.000 Kč.

V pondělí 16.3. bude vyhlášeno celé sériové i pořadové číslo „milionové“ bankovky. Pokud některý z posluchačů toto bankovku vlastní, musí ji do 8 hodin osobně doručit do sídla Rádia Impuls. Po splnění těchto podmínek se stává vítězem hlavní výhry, a to milionu korun. Pokud se první den výherce nenajde, vyhlásí se nové pořadové číslo bankovky již bez uvedení čísla sériového. Pokud se ani další den výherce nenajde tento postup se opakuje s tím, že se pořadové číslo zkrátí každý den o jednu číslici a to tak dlouho, dokud se nenajde výherce.

Spoluorganizátorem hry je společnost X-TRADE BROKERS.

Soutěž bude podpořena rozsáhlou kampaní na billboardech, bigboardech, v denících, lifestylových časopisech a na internetu. Autorem vizuálů je agentura Leo Burnett. Reklamní plochy pro kampaň zajistil tým Rádia Impuls.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).