Hlavní navigace

Ráááádioseriál!

[Tisková zpráva] Praha, 20.srpna 2008 Rádio Impuls vstupuje do nového školního roku s ambiciózním projektem. Pro své posluchače připravilo novinku – ráááádioseriál „Mezi námi děvčaty“. Posluchači se budou setkávat každé všední ráno s Alenou Veselou a její čerstvě plnoletou dcerou Martou. Hlavní hrdinky spolu řeší mnohdy úsměvné situace z každodenního života.

Sdílet

„Hlavní důvod, proč jsme se rozhodli zařadit do programu Ráááádia seriál, byl ten, že Češi jsou národ seriálový a seriály milují. Proč by měli čekat na svůj oblíbený seriál až do večera, když ho mohou slyšet v rádiu už ráno? Ráááádioseriál „Mezi námi děvčaty“ může být pro posluchače jakýmsi návodem, jak brát život vždy z té pozitivnější stránky i když jim nemusí být zrovna do smíchu“, říká programový ředitel Rádia Impuls Jiří Körber.

V hlavních rolích se představí herečka Jaroslava Kretschmerová v roli matky Aleny Veselé a Barbora Popelková v roli její dcery Marty. Scénář a produkce je z dílny agentury Leopardo. Ráááádioseriál Mezi námi děvčaty je vysílán každý všední den v 6,10 hod a 8,10 hodin. S ráááádioseriálem „Mezi námi děvčaty“ dostanete pozitivní impuls do života hned po ránu!