Hlavní navigace

RAD Data Communications je mezi 32 nejvýznamnějšími výrobci telekomunikačních řešení

[Tisková zpráva] Společnost RAD Data Communications byla v rámci soutěže World Vendor Awards zařazena mezi 32 nejvýznamnějších výrobců telekomunikačních řešení. World Vendor Awards vyzdvihuje špičkové výrobce hardwaru, softwaru a služeb v telekomunikačním průmyslu a současně je jediným nezávislým oceněním zaměřeným na telekomunikační business.

Sdílet

Soutěž je organizována vydavatelem Total Telecom, který je dodavatelem zpravodajství a analýz pro globální telekomunikační průmysl. Od roku 1999 produkuje také World Communications Awards. Vítězové budou oznámeni a představeni na společenské akci 5. května v Underglobe, který se nachází blízko londýnského divadla Globe Theatre.

Členové hodnotící komise byli (necháváme v původním znění): Xavier Cauchois, Europe, Middle East and Africa Leader for Technology, PWC; Antonio Coronado, Director, Telemark Services; David Ellis, General Manager, Group Technology & Transformation Office, Telecom Corp. New Zealand; Axel Haentjens, Vice President of Marketing, Brand and External Communications, Orange Business Services; Matt Hatton, Research Director, Analysys Mason; Mary Lennighan, Executive Editor, Total Telecom; Camille Mendler, VP, Yankee Group; Anne Morris, Editor, Total Telecom; and Lucy Woods, CEO, Viatel.

Společnost RAD Data Communications jako jedna z prvních přinesla na trh inovativní technologie pro pevné linky a mobilní operátory, pro podnikové sítě, veřejné služby a dopravu.