Hlavní navigace

RAD ETX-1002: centrální ethernetový agregační přepínač

[Tisková zpráva] Zařízení ETX-1002 je 10gigabitový centrální ethernetový agregační přepínač, který koncentruje v centru sítě přístupy z demarkačních zařízení instalovaných na hranici této sítě.

Sdílet

ETX-1002 je určen pro nasazení v gigabitových a desítigigabitových ethernetových přístupových sítích s ochranou typu „switchover“ při zpožděních pod 50 ms. Pokud by došlo k přerušení optického vlákna nebo se objeví chyba linky, ETX-1002 zajistí vysokou dostupnost služeb a nepřerušené poskytování služeb. Díky možnosti řídit provoz pomocí více úrovní priorit a díky diagnostice, může garantovat úroveň nastaveného zpoždění, jitter, doručení paketů pro 2. vrstvu služeb VPN a transportu VoIP služeb.

Desítigigabitový přístup a agregace tvoří klíčové součásti zařízení při budování paketových přepínaných sítí, které představují skutečnou náhradu za SDH. Toto rozšíří schopnosti dodavatelů vyhovět očekáváním zákazníků z řad podniků, operátorů a poskytovatelů služeb. Neblokující edge přepínač (non-blocking edge switch) upraví provoz přicházející z více míst pomocí až 24 Fast Ethernetových nebo Gigabit Ethernetových spojení, takže je schopen obsloužit nejrůznější typy služeb až do čtyř Gigabit Ethernetových spojení s plnou rychlostí komunikační linky. ETX-1002 podporuje svými vlastnostmi provozování kritických podnikatelských aplikací díky redundantní agregované lince a standardními spanning-tree protokoly.