Hlavní navigace

Nová řada 3D televizorů Panasonic VIERA neoPlasma – špičkový design, tenké provedení a nejlepší kvalita obrazu

[Tisková zpráva] Praha, 14. února 2011 – Chcete nový televizor a dospěli jste k názoru, že už nehodláte dělat kompromisy a nadále se spokojíte jen s nejvyšší kvalitou? Pak jsou modely nové řady Panasonic neoPlasma určeny právě pro vás. Již na první pohled vás okouzlí nesmírně elegantní design, unikátní celoskleněné provedení s neuvěřitelně tenkým profilem. A pak stisknete dálkový ovládač a ohromí vás fantastický obraz, na jaký u běžných televizorů v žádném případě nenarazíte. Není divu, právě jste měli tu čest s novým 3D panelem neoPlasma, tedy s absolutní špičkou současné TV technologie.

Sdílet

Že plazmové televizory nabízejí nejlepší obraz, ví kdekdo. A panely neoPlasma jsou tím nejlepším, co je v plazmové technologii momentálně k dispozici. Společnost Panasonic je uvede na trh ve čtyřech modelových řadách – VT30, GT30, ST30 a G30 s úhlopříčkami v rozpětí od 106 do 165 cm. Všechny modely jsou vybaveny špičkovou technologií 600 Hz s inteligentním zpracováním obrazu, takže si divák může vychutnat v nejvyšší kvalitě i ten nejrychlejší pohyb. Impozantní je rovněž sytost černé barvy, která dosahuje téměř nekonečné hodnoty (Infinite Black Pro). Důkazem, že panely (VT30 a GT30) prošly těmi nejpřísnějšími testy, je i prestižní certifikace THX, která se uděluje pouze v tom případě, že je televizor schopen poskytnout precizní audiovizuální zážitek, na jaký jsme zvyklí z profesionálně vybavených kinosálů. Tuto certifikaci pro zobrazení ve 3D získal Panasonic pro své televizory jako jediný na světě.

Vedle špičkové technologie nabídnou nové televizory i mimořádně elegantní design. Platí to především pro řadu VT30, která přijde na trh v nevídaném celoskleněném provedení. Panely neoPlasma jsou také nesmírně tenké – v profilu má televizor neuvěřitelné 3 cm, což je u plazmových obrazovek opravdu unikátní hodnota. Nové televizory, zejména řada VT30, jsou určeny pro nejnáročnější diváky, kteří odmítají jakékoli ústupky v kvalitě a požadují jen to nejlepší a nejhezčí.

Nejvyšší řada VIERA VT30 nabídne čtyři modely s úhlopříčkami 106, 127, 139 a 165 cm. Všechny splňují náročné požadavky certifikace THX pro 2D i 3D obraz. Modelová řada VT30 má již v základní výbavě dvoje 3D brýle. Také další řady GT30 a ST30 podporují 3D zobrazení a nabídnou modely s úhlopříčkami 106, 116 a 127 cm.

Všechny nové řady mají bohatou funkční výbavu, která vychází vstříc rozmanitým požadavkům diváka. Televizory bez problémů přehrají materiál uložený v komprimovaných formátech DivX, MKV, MP3, DivX HD a JPEG a nechybí ani možnost nahrávat přímo na externí pevný disk nebo na SD kartu. Videosoubory ve formátech AVCHD, MKV, WMV, DivX a DivX HD lze přehrát buď z přenosného disku nebo „streamovat“ přes bezdrátový wi-fi adaptér, který umožňuje sdílení multimediálních souborů v domácí síti. Modelová řada VT30 má wi-fi adaptér ve standardní výbavě, k televizorům řady GT30 a ST 30 lze tzv. USB dongle přikoupit.

Samozřejmostí je také funkce VIERA Connect, která zpřístupňuje internetové služby, a populární aplikace Skype pro videotelefonování. Televizory řady VT30, GT30 i ST30 s úhlopříčkou 106 cm se začnou na českém trhu prodávat již v dubnu tohoto roku.

O společnosti Panasonic
Panasonic Corporation je světovým leaderem ve vývoji a výrobě elektronických produktů pro širokou škálu spotřebitelských, obchodních a průmyslových aplikací. Společnost sídlící v japonské Ósace vykázala za finanční rok končící 31. březnem 2010 čisté konsolidované tržby ve výši 7 420 miliard japonských jenů (zhruba 56.6 miliard euro). Akcie společnosti jsou obchodovány na burzách v Tokyu, Ósace, Nagoji a New Yorku (NYSE: PC). Více informací o společnosti a značce Panasonic najdete na internetových stránkách http://panaso­nic.net.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).