Hlavní navigace

V POŘADU RADIO 1 ON STAGE SE PŘEDSTAVÍ EMILIANA TORRINI

[Tisková zpráva] V úterý 26. října ve 22:00 v pořadu Radio 1 On Stage odvysíláme záznam koncertu Emiliany Torrini, která se představila na začátku letošního roku v Paláci Akropolis. Její vystoupení proběhlo v rámci koncertní série EuroConnections.

Sdílet

Björk dávno není jediná islandská zpěvačka, která se proslavila ve světě – v posledních letech ji úspěšně konkuruje Emiliana Torrini. Svérázná písničkářka disponuje ojedinělým pěveckým projevem, za který může její dvojí původ – po otci v sobě má italskou výbušnost a lásku k životu, po matce je Islanďanka. Na hudební scéně se pohybuje už patnáct let a po zásluze patří mezi nejobdivovanější evropské zpěvačky, což potvrzují úspěchy aktuální desky Me and Armini. Hlas Emiliany Torrini okouzlil i novozélandského režiséra Peter Jacksona, který ji nabídl, aby nazpívala píseň Gollum's Song do závěrečných titulků filmu Pán prstenů – Dvě věže.

Na svém prvním pražském koncertě se Emiliana Torrini představila s tříčlennou kapelou. Webové stránky Emiliany Torrini: http://www.mys­pace.com/emili­anatorrini

ZÁZNAM KONCERTU EMILIANY TORRINI RADIO 1 ODVYSÍLÁ V ÚTERÝ 26. ŘÍJNA 2010 VE 22:00 V RÁMCI POŘADU RADIO 1 ON STAGE.

V dalších vydáních pořadu Radio 1 On Stage uslyšíte:
9.11.2010 – PAROV STELAR BAND (koncert z 2.4.2010, Palác Akropolis, Praha)
23.11.2010 – AMANDA PALMER (koncert z 5.5.2010, Palác Akropolis, Praha)

http://www.ra­dio1.cz/onsta­ge