Hlavní navigace

RADIO 1 PŘIPRAVÍ PŘÍMÝ PŘENOS Z UNITED ISLANDS

[Tisková zpráva] Radio 1 se zúčastní hudebního festivalu United Islands 2009, který ve dnech 18. až 20. června ovládne historické centrum Prahy. Pro návštěvníky festivalu bude v pátek a v sobotu připravená Jazz scéna Radia 1, kterou bude možné najít na Kampě. V sobotu 20. června se posluchači Radia 1 můžou těšit na přímý přenos z této scény. Živé vysílání koncertů bude doplněno rozhovory s jednotlivými kapelami a celým festivalovým dnem posluchače provede Dan Vojtíšek, moderátor pořadu Jazz a fusion hodinka. Přímý přenos bude na Radiu 1 probíhat od 12:00 do 21:45.

Sdílet

Na Jazz scéně Radia 1 se v sobotu 20. června představí domácí kapely Lanugo, Segundo, United Heads a U-Prag. Ze Slovenska přijedou Longital a mezi další zahraniční hosty budou patřit Saxitude, Adani & Wolf a Moiano.

Program Jazz scény Radia 1 (sobota 20.6.2009):
12:10 – Lanugo (ČR)
13:20 – Longital (Slovensko)
14:30 – Segundo (ČR)
15:50 – Saxitude (Lucembursko)
16:30 – United Heads (ČR)
17:50 – Adani & Wolf (Holandsko)
19:10 – Moiano (Belgie)
20:40 – U-Prag (ČR)

Další informace o Jazz scéně Radia 1 najdete na www.radio1.cz. Partnery přímého přenosu z Jazz scény Radia 1 na United Islands jsou Wizz Air a Vysoká škola ekonomie a managementu VŠEM.

www.wizzair.com
www.vsem.cz

Festival United Islands zahájí tzv. Klubová noc ve čtvrtek 18. června, kdy se otevřou dveře šestnácti hudebních klubů. Zajímavý výběr kapel v nich bude hrát zdarma až do pozdních nočních hodin. V pátek a v sobotu pak na vltavských ostrovech a nábřežích vystoupí desítky umělců z celé Evropy i ze světa. K nejzajímavějším hostům patří ORKA z Faerských ostrovů (ta se představí v pátek 19. června na Jazz scéně Radia 1), španělská Almasäla, mezinárodní kapela N.O.H.A. nebo dobře známá německá ska kapela Yellow Umbrella. Vstup na všechny scény festivalu je zdarma. Více info najdete na www.unitedislan­ds.cz.

Radio 1 je možné poslouchat na frekvenci 91,9 FM nebo po internetu na www.radio1.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).