Hlavní navigace

Rádio 4U – největší hity 90. let nově v portfoliu ABradio

[Tisková zpráva] Nabídka ABradio je od tohoto týdne bohatší o další internetovou stanici. Novým přírůstkem se stalo Rádio 4U - největší hity devadesátých let, jednička se čtyřkou v názvu.

Sdílet

Praha, 19.6. 2007 – Společnost ABradio, přední poskytovatel služeb pro internetová rádia, zařadila tento týden do své nabídky vysílání mladoboleslavského Rádia 4U. To hraje jen tu nejlepší muziku 90. let – převážně dance, eurodance a pop od takových interpretů jako jsou Snap, Dj Bobo, East 17, Dj Visage, Twenty 4 Seven a další.

Rádio 4U se na internetu poprvé objevilo 1. května 2006. Vedle proudu té nejlepší muziky 90. let nabízí ve svém vysílání hudební speciály jako jsou Taneční zóna, Hitparáda Top 10 For You či Novinky v uvozovkách – pořad, který představuje nově nasazované skladby do vysílání Rádia 4U. Pro své posluchače pořádá Rádio 4U i letní open air párty. Jedna z nich se uskuteční už 30. června 2007 na letním parketu v Kosořicích u Mladé Boleslavi, kde vystoupí Dj´s Rádia 4U společně s legendární kapelou Generace. „ABradio nám nabídlo nejlepší podmínky na trhu, ať jde o technickou kvalitu nabízených služeb či významnou marketingovou podporu,“ řekl Martin Meško, obchodní ředitel Rádio 4U.

ABradio poskytuje internetové vysílání Rádia 4U hned ve třech formátech. Ve formátu Windows Media je běžná kvalita 32 kbs dostupná i posluchačům s pomalým připojením; pro náročnější je k dispozici lepší stream o síle 64 kbs a vysílání ve vysoké kvalitě 128 kbs pak ocení všichni uživatelé rychlého připojení např. prostřednictvím ADSL. Streamy rádia jsou rovněž k dispozici ve formátu AAC+ ve kvalitě 32 kbps a MP3 v kvalitě 128 kbps.

Posluchači mohou Rádio 4U ladit na rozhlasovém portálu www.abradio.cz v sekci Pop. Internetové vysílání je dispozici rovněž na webových stránkách rádia http://www.ra­dio4u.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).