Hlavní navigace

Rádio Bonton: více hudby, více informací

[Tisková zpráva] Praha, 3. září: Pop-rock nezastavíš! Dostane se Ti pod kůži! Posluchače čeká více hudby a informací z metropole a regionu. Oboje okamžitě a originálně!

Sdílet

A na co konkrétně je možné se těšit:

Ranní show Bonton 5 – 9 s moderátorkou Terezou Tobiášovou. Jen to, co chcete slyšet, všechno, co potřebujete vědět. Nejlepší hudební pop-rockový mix doplňuje aktuální informační servis z Prahy a středních Čech. Stačí si naladit rádio Bonton a víte víc.

> Hudba bez omezení. Každý den, sedm dní v týdnu mezi 9. a 24. hodinou se těšte na čtyřicet minut toho nejlepšího českého i zahraničního pop-rocku bez reklam!

Osmdesátky v osm. Moderátor Luděk Hrzal je zpátky! Ze svého rozsáhlého archívu vybírá od pondělí do čtvrtka skladby, na které si rádi vzpomenete. Každé úterý navíc připraví speciál zaměřený na jeden konkrétní fenomén osmdesátých let. Speciál začíná 4. 9. portrétem skupiny Duran Duran. V pátek ve 20.00 Luďka vystřídá moderátor Martin Hovorka a jeho Classic Chart – hitparády z 80. a 90. let. Jak obstály hity, které tehdy trhaly rekordy?