Hlavní navigace

Radio City 93,7 FM spustilo nová webová rádia.

[Tisková zpráva] Pražské radio City spustilo 12. března na svých internetových stránkách www.radiocity.cz dvě nová webová rádia: Radio City - Osmdesátka a Radio City - Devadesátka. Obě rádia mají už podle svých názvů jasné hudební zaměření. Posluchačům nabízí koncentrovaně největší hity 80. a 90. let.

Sdílet

„Hudebně vycházejí ze stávajícího základu radia City a navíc bezezbytku respektují současný staniční slogan Více hudby, méně slov. Ani jedno z rádií není přerušováno reklamou a vstupy moderátorů.“, říká generální ředitel radia City Petr Král.

„Známé a pro mnohé z nás zásadní hity 80. a 90. let pro nás rozhodně nejsou něčím, co minulo a patří do archivu. Radio City – Osmdesátka a Radio City – Devadesátka nám dává příležitost hrát řadu hitů, na které by se jinak neprávem zapomnělo.“, doplňuje hudební ředitel radia City 93,7 FM Lukáš Bárczay. Kromě celodenního proudu největších hitů z posledních dvou dekád minulého století přináší obě rádia informace o jednotlivých skladbách: rok vzniku, jména autorů nebo texty těchto skladeb.