Hlavní navigace

Radio DJ a Dance radio se sloučily v jedno!

[Tisková zpráva] Značka „radio DJ“ se v úterý 12. 1. 2010 se souhlasem RRTV změní v éteru na „Dance radio“.

Sdílet

Provozovatelem nového Dance radia je v plném rozsahu licenčních podmínek společnost Max Loyd. Dance radio bude vysílat v pražském éteru jako doposud (radio DJ) na frekvencích 89,0 FM a 102,9 FM.

„Historicky poprvé došlo ke spojení toho nejlepšího z klasického a internetového rádia. Radio DJ jako jediné urban rádio na FM se spojilo s nejúspěšnějším internetovým rádiem, aby vytvořily nejlepší taneční rádio pro FM platformu i internet,“ komentuje novou spolupráci prezident společnosti Lagardère Active ČR Michel Fleischmann.

Dance radio chce svým zaměřením oslovit především posluchače věkové kategorie 15–35 let. V programu rádia uslyšíte taneční hudbu v její nejčistější podobě a k tomu spoustu informací. Koordinovat projekt ze strany Lagardère Active ČR bude Martin Pokorný, ředitel rádia Bonton a produktový manažer Dance radia.

„Po čtyřech a půl letech úspěšného působení Dance radia na internetu se tímto krokem otevírají nové možnosti nejen pro produkt ale především pro posluchače taneční muziky,“ říká k nové spolupráci Lumír Skokan, manažer dodávaného kontentu za společnost Czech Computer. „Věřím, že se novému Dance radiu bude pod střechou rádiového domu Lagardère dařit skvěle.“ Mediálním zastupitelstvím Dance radia bude společnost Regie Radio Music.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).