Hlavní navigace

"Alternativní" městské radio DJ s novým zvukem i jménem

[Tisková zpráva] Praha, 21. února 2008 - Od února mohou pražští posluchači na frekvenci 89.0 FM ladit radio DJ, bývalé Info DJ radio, v nové podobě. Rádio tak přináší to nejlepší z nekomerční taneční a alternativní hudby a dění v Praze - což vystihuje i slogan stanice: Urban Dance Radio. O zvukový "urban" obal se postarali členové známé české kapely Skyline. "Díky těmto změnám radio DJ v maximální míře oslovuje posluchače, kteří preferují nemainstreamový životní styl," říká Martin Pokorný, programový ředitel radia DJ.

Sdílet

Radio DJ hraje různé druhy elektra, ale i kvalitní hip hop a klubové beaty. Ráno začíná DJ Friky netradičně s dj mixy – s využitím nejmodernější technologie Serato. Své sety prokládá vlastní verzí zpravodajství zaměřenou na veškeré pro Pražana nezbytné informace.

Během dne se střídají moderátoři a DJs s autorskými pořady – jde o známá jména pražské klubové scény – Buster, Robot, Lucas Hulan nebo Braun.Hudbu doplňují aktuality a postřehy z oblasti sportu, technologií a zábavy. Ale i praktické rubriky o nabídkách zaměstnání nebo slevách.