Hlavní navigace

Rádio Evropa 2 si podle nejnovějších výsledků naladí 852 tisíc posluchačů denně a 1 819 tisíc posluchačů týdně

[Tisková zpráva] Uvedené údaje přinesl nejnovější Radio Projekt, který mapoval výsledky poslechovosti českých rozhlasových stanic za klouzavé pololetí, tedy od 1.4.2011 do 30.9.2011.

Sdílet

Evropa 2 je tradičně nejsilnější v cílových skupinách 12–29 let a vládne éteru i v širší skupině populace do 39 let. K dalším pozitivním ukazatelům výzkumu patří, že si Evropa 2 tradičně udržuje první příčku poslechovosti v Praze, Karlovarském kraji a také ve velkých městech (skupina 100 000 obyvatel a více).

„Více než milión posluchačů označuje Evropu 2 jako svoji nejposlouchanější rozhlasovou stanici. Mladí lidé se ztotožňují s naším programem, hudbou i zábavou, kterou se snažíme dělat tak, aby je jednoduše bavila. Snažíme se být s posluchači v kontaktu nejen v éteru, ale i prostřednictvím webových stránek, sociálních sítí nebo speciálních internetových rádií. Věřím, že v příštím roce ještě upevníme svou pozici na českém trhu. Už teď mohu naznačit, že se posluchači mají od nového roku na co těšit,“ komentuje aktuální výsledky rádia Evropa 2 programová ředitelka Jitka Augustinová.

„Nejsilnější zbraní Evropy 2 je její schopnost interaktivní komunikace s mladými posluchači. Představuje nejlepší volbu na celém rozhlasovém trhu pro všechny zadavatele, jejichž značky o komunikaci s mladými posluchači také usilují, “ říká Michal Beran, obchodní ředitel zastupitelství Regie Radio Music.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).