Hlavní navigace

Rádio Haló Futura - rozhlasový maják do jiné budoucnosti !

[Tisková zpráva] Na portálu Abradio.cz zahájilo vysílání první české politické rádio vzniklé ze zákona o politických stranách a hnutích .Zkušební vysílání bylo zahájeno v červnu 2005 ,nyní si můžete spustit rádio Haló Futura naostro přímo ze stránek www.abradio.cz.

Sdílet

Jedním z důvodů vzniku rádia je skutečnost, že po listopadu 1989 byly ve veřejnoprávních médiích ničeny archivy, a nejenom písničky v nich uložené, ale i vzácné archivní dokumenty a tak právě v rádiu Haló Futura pro vás vyhledávají na internetu a v soukromých archivech, písničky, které nemají vůbec šanci dnes v České republice zaznít!

Co tedy na rádiu Haló Futura uslyšíte ?

Například písničky z období Pařížské komuny, nahrávky pokrokových a revolučních písní a rovněž Internacionály v češtině, slovenštině a dalších asi dvaceti světových jazycích. V programu vysílání nechybí ani prostor pro mluvené slovo – již na tento měsíc přislíbil návštěvu a rozhovor stínový ministr vnitra ODS Ivan Langer, ve studiu byli již kolegové z britské BBC, z německé ARD a slovenské televize Markíza .

Velice kladné reakce na své vysílání má rádio Haló Futura nejen u posluchačů z Česka a Slovenska, kam často putují i slovenské písničky, ohlasy přicházejí i z Austrálie, Velké Británie, Francie a Německa. Svého posluchače má rádio i ve Washingtonu v Bílém domě, v knihovně prezidenta USA George Walkera Bushe !

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).