Hlavní navigace

Radio Haná je 5 let č. 1 v Olomouckém kraji!

[Tisková zpráva] Radio Haná opět potvrzuje svoji sílu a překonává svůj vlastní rekord! Jednoznačně a dlouhodobě totiž vládne středomoravskému éteru mezi regionálními rozhlasovými stanicemi! Na základě nejnovějšího průzkumu poslechovosti Radio Projekt realizovanému společnostmi STEM/MARK a Median vyplývá, že Radio Haná poslouchá týdně rekordních 160 000 posluchačů a 70 000 posluchačů každý den. V Olomouckém kraji je Rádio Haná stále č.1 mezi regionálními stanicemi a to s počtem 101 000 posluchačů týdně.

Sdílet

Programový ředitel stanice Marek Berger k tomu říká: „Jsme nadšeni naším výsledkem. Naše oba programy jsou u posluchačů dlouhodobě oblíbené. Kombinace regionálního zpravodajství, chcete-li lokálního akcentu, s tím nejlepším hudebním výběrem má u posluchačů úspěch a jsme rádi, že náš program dlouhodobě funguje. Ostatně nalaďte si Rádio Haná a uslyšíte to sami. Máme pro vás opět několik příjemných novinek k poslechu. Osobně děkuji všem v našem týmu. Držet 5 let prvenství je dřina“.

Ředitel Rádia Haná Ing. David Foretník podotýká k aktuálním číslům poslechovosti: Nově drží Radio Haná pozici č.1 mezi regionálními stanicemi vedle Olomouckého kraje a zejména okresů Olomouc, Prostějov, Přerov i v okrese Kroměříž, který již patří do Zlínského kraje. Zajímavá detailní čísla Radio projekt udává i o počtu posluchačů pracujících jako vedoucí pracovník, kterých je 16.000 a podnikajících je 21.000. Celkově v ekonomicky aktivní skupině 20 až 59 let je 79% posluchačů. Pro všechny zákazníky je to záruka efektivního zásahu jejich reklamy na danou cílovou skupinu v regionu střední Moravy.