Hlavní navigace

Radio Haná je 5. rokem č. 1 v Olomouckém kraji!

[Tisková zpráva] Radio Haná jednoznačně a dlouhodobě vládne středomoravskému éteru mezi regionálními rozhlasovými stanicemi! Na základě nejnovějšího průzkumu poslechovosti Radio Projekt realizovanému společnostmi STEM/MARK a Median vyplývá, že Radio Haná poslouchá týdně rekordních 155 000 posluchačů a 62 000 posluchačů každý den. V Olomouckém kraji je Radio Haná stále č.1 mezi regionálními stanicemi a to s počtem 102 000 posluchačů týdně.

Sdílet

Programový ředitel stanice Marek Berger k tomu říká: „My jsme tady doma už 18. rokem a posluchači Radia Haná to vědí. Silný regionální akcent našeho vysílání a ten nejlepší hudební výběr je stále oblíbenější a to nejen v Olomouckém kraji. Navíc náš druhý rockový program (Radio Haná Skyrock) nám umožňuje oslovit další nové posluchače. Díky všem za přízeň a poděkování patří také kolegům z Radia Haná, protože bez nich by to nešlo“.

Ředitel Radia Haná Ing. David Foretník nabízí další zajímavý pohled na aktuální čísla poslechovosti: „Jsme ohromeni také naším růstem délky poslechu o celou jednu hodinu, dále o zvýšení průměrné čtvrthodinové poslechovosti a podílu na trhu. Dodává nám to optimismu a chuť do další práce, stejně jako naším zákazníkům garanci efektivních kampaní. Také chci poděkovat našim obchodním partnerům za osmnáctiletou přízeň a přeji všem hodně úspěchů v podnikání.

Bavte se s Radiem Haná každý den. Nejlepší zprávy z vašeho regionu, počasí a dopravní informace. K tomu hrajeme songy, na kterých jsme vyrůstali. Baví vás Pepin z Hané, hudební specialista Roman Pachta uvádí vaše nejoblíbenější megahity a v atraktivních soutěžích vyhráváte super ceny. Radio Haná – nejlepší hudební výběr! www.radiohana.cz