Hlavní navigace

Radio Haná slaví 18. narozeniny!

[Tisková zpráva] V květnu čeká posluchače Radia Haná narozeninová smršť soutěží. Hraje se nejen o hektolitry pohonných hmot, asistenční služby či nové letní pneumatiky. Radio Haná také rezervuje celý sál pro své posluchače na premiéru Svěrákova animáku „Kuky se vrací“ a „v terénu“ je po celý měsíc připravena spousta kulturních a společenských akcí.

Sdílet

7. května, tedy v den zahájení vysílání Radia Haná roku 1992, se navíc posluchači mohou těšit na pořad Procházka pamětí Speciál, který se protáhne do celého vysílacího dne a ve kterém si společně zavzpomínáme rok po roku na léta 1992 až 2010.

„7. května 1992 jsme poprvé spustili naše vysílání a po celou dobu se nám daří udržet si nezávislost a samostatnost. Rozšiřujeme programovou nabídku (Radio Haná Olomoucko – nejlepší rockový výběr) i pokrytí v regionu. Touto cestou chci poděkovat nejen našim váženým obchodním partnerům, ale také našim posluchačům a zaměstnancům“, říká jednatel rozhlasové stanice Radio Haná David Foretník.

Na květen si navíc Radio Haná připravilo ve spolupráci s posluchači speciální „zamilované víkendy“ pod názvem „Abeceda lásky Radia Haná“. Každý květnový víkend Radio Haná hraje nejzamilovanější songy, které si posluchači vybírají na stránkách www.radiohana.cz.

Rádio Haná je č.1 mezi regionálními stanicemi v Olomouckém kraji. Týdně Radio Haná poslouchá celkem 139.000 posluchačů týdně.* Z týdenní poslechovosti dle věku posluchačů vyplývá, že 79% posluchačů Rádia Haná je v ekonomicky aktivním věku 20–59let!!

*(Zdroj: STEM/MARK-MEDIAN, SKMO RADIO PROJEKT, Cílová skupina: 12 – 79 let, Období: Po – Ne, 1.7. – 23. 12. 2009)