Hlavní navigace

RADIO HANÁ SVITAVY 90, 1 FM!

[Tisková zpráva] Na samotné hranici východních Čech v mírně zvlněné krajině Svitavské pahorkatiny leží Svitavy, jež patří k nejstarším městům svého kraje. Středověcí osadníci založili kdysi dávno u brodu přes říčku malou ves, která se během staletí rozrostla do mnohotvárných podob - od středověkého města až po kulturně hospodářské centrum okresu. To je město Svitavy, kde se s prvním červencovým dnem představuje se svým programem nejúspěšnější regionální rádio Olomouckého kraje - Radio Haná.

Sdílet

Na frekvenci 90, 1 FM se posluchači ve Svitavách mohou těšit na nejlepší hudební výběr a také informace ze svého okolí. Ředitel Radia Haná Ing. David Foretník k tomu říká: „Jsme velmi rádi, že program Rádia Haná můžeme nabídnout také všem ze Svitav a okolí. Věřím, že se Radio Haná stane na Svitavsku nejoblíbenější stanic tak, jak je tomu i jinde. Radio Haná nabízí originální hudební a informační program. Budeme velmi rádi, když se do něj zapojí také organizace a kulturní spolky ze Svitav a okolí. Přeji všem pěkný poslech Radia Haná“.

Bavte se s Radiem Haná každý den i na Svitavsku. Nejlepší zprávy z vašeho regionu, počasí a dopravní informace. K tomu hrajeme songy, na kterým jsme vyrůstali. Baví vás Pepin z Hané, hudební specialista Roman Pachta uvádí vaše nejoblíbenější megahity. V atraktivních soutěžích vyhráváte super ceny. Radio Haná – nejlepší hudební výběr! www.radiohana.cz

Radio Haná jednoznačně a dlouhodobě vládne středomoravskému éteru mezi regionálními rozhlasovými stanicemi! Na základě aktuálního průzkumu poslechovosti Radio Projekt realizovanému společnostmi STEM/MARK a Median vyplývá, že Radio Haná meziročně získalo 40 tisíc posluchačů v týdenní poslechovosti. Radio Haná podle jediného oficiálního výzkumu poslouchá týdně 144 000 posluchačů a denně 56 000 posluchačů.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).