Hlavní navigace

Rádio Impuls a on-line deník Aktuálně.cz spolupracují

[Tisková zpráva] Rádio Impuls a on-line deník Aktuálně.cz se dohodly na spolupráci, jejímž cílem je přinést posluchačům a čtenářům nejnovější informace ještě rychleji než dosud. Obě média si od ledna navzájem předávají a současně dříve než kdokoli jiný zveřejňují aktuální původní zprávy svých redaktorů.

Sdílet

„Dlouhodobě se snažíme naše posluchače informovat o všem podstatném dříve než ostatní rádia. A právě spolupráce s Aktuálně.cz je díky rychlosti i množství jeho původních zpráv dalším důležitým krokem na této cestě,“ říká Jiří Körber, programový ředitel Rádia Impuls.

„Rádio Impuls je pro nás ideálním partnerem, jehož prostřednictvím se naše zprávy mohou přesně v moment zveřejnění na internetu dostat kromě našich čtenářů také ke statisícům posluchačů Rádia Impuls. Stejně tak je pro nás přínosné, že jsme se s redakcí Rádia Impuls začali vzájemně informovat o chystaných zprávách,“ říká ředitel Aktuálně.cz Jakub Unger.

Dohoda obsahuje i vzájemná avíza na nejzajímavější obsah dne na Rádiu Impuls a Aktuálně.cz. Pro oba partnery se jedná se o pilotní projekt. „Na začátek jsem si stanovili relativně jednoduché body spolupráce. Pokud s jejich realizací budou obě strany spokojené, plánujeme spolupráci dále prohlubovat,“ říká Jiří Körber.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).