Hlavní navigace

Milion lidí denně, dva miliony týdně: Rádio Impuls je stále nejposlouchanější rozhlasovou stanicí v České republice

[Tisková zpráva] Praha, 10. listopadu 2011: Dlouhodobě nejúspěšnější rozhlasová stanice v České republice, Rádio Impuls, opět potvrzuje svoje vedoucí postavení na rádiovém trhu. Podle dnes zveřejněného měření Radio Projektu, které provádějí výzkumné agentury MEDIAN a STEM/MARK, si za druhé a třetí čtvrtletí roku 2011 Rádio Impuls denně naladilo 1 007 000 posluchačů, týdně potom 2 050 000 lidí. Podíl na trhu je 12,3%.

Sdílet

„Rádio Impuls je jedinou rozhlasovou stanicí v České republice, kterou poslouchá více než jeden milion lidí denně a více než dva miliony posluchačů týdně. Toto v historii českých rádií ojedinělé stabilní postavení si stanice udržuje již téměř šestým rokem. Opět se ukazuje, že energie a nadšení, které zaměstnanci Rádia Impuls do své práce vkládají, nám naši posluchači mnohonásobně vrací poslechem a snad i úsměvem. Máme je i za to ráááádi,“ říká generální ředitel Rádia Impuls, Jiří Hrabák.

„S dnešními výsledky poslechovosti jsme spokojení. Rádio Impuls se neustále vyvíjí a tato pozitivní zpětná vazba našich posluchačů je pro nás cenným pohonem do dalších programových a komunikačních projektů,“ dodává PR manažerka Rádia Impuls, Iva Stříbrská.

Pražské rádio RockZone 105,9 si rovněž udržuje posluchačskou přízeň. Denně si jej naladí 29 000 lidí, týdně potom 60 000 posluchačů.