Hlavní navigace

Rádio Impuls spustilo nové www stránky

[Tisková zpráva] Impuls připravil pro své posluchače zbrusu nové internetové stránky na doméně www.impuls.cz. Autoři vsadili na moderní design a bohatý mediální obsah stránek. Ráááádio nově přichází s vlastním autorským video obsahem, který odráží jednotlivé pořady, které je možno slyšet v Rádiu během celého dne.

Sdílet

Stěžejními pořady pro video obsah jsou:

  • Haló, tady Impulsovi
  • Zuřivý reportér Aleš Růžička
  • Host Vlasty Korce
  • Fanda a jeho česká banda
  • Impulsy Václava Moravce

Odběratelé podcastingu nemusí mít obavy, všechny pořady jako doposud zůstávají i v audio podobě.

„Pro Rádio Impuls bude rok 2010 ve znamení internetu. Po úspěšném spuštění serveru iRegiony.cz který je zaměřen na regionální zpravodajství, spouštíme nový web www.impuls.cz, který posluchačům nově přináší dění v Rádiu prostřednictvím video reportáží. Impuls je tak prvním rádiem v českém éteru, který vsadil na bohatý multimediální obsah. Snažíme se vše dělat v duchu našeho radiového sloganu „Dřív než ostatní.“ A protože máme své posluchače ráááádi, určitě jim nabídneme během roku ještě nějaký další zajímavý internetový projekt,“ řekl generální ředitel Rádia Impuls Jiří Hrabák.

Nový design stránek navrhla firma Inspiro Solutions s.r.o. a na CMS implementovala firma Via Aurea s.r.o. Projekt řídil vedoucí on-line oddělení Rádia Impuls Marek Suchý.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).