Hlavní navigace

Rádio Impuls spustilo nové www stránky

[Tisková zpráva] Impuls připravil pro své posluchače zbrusu nové internetové stránky na doméně www.impuls.cz. Autoři vsadili na moderní design a bohatý mediální obsah stránek. Ráááádio nově přichází s vlastním autorským video obsahem, který odráží jednotlivé pořady, které je možno slyšet v Rádiu během celého dne.

Sdílet

Stěžejními pořady pro video obsah jsou:

  • Haló, tady Impulsovi
  • Zuřivý reportér Aleš Růžička
  • Host Vlasty Korce
  • Fanda a jeho česká banda
  • Impulsy Václava Moravce

Odběratelé podcastingu nemusí mít obavy, všechny pořady jako doposud zůstávají i v audio podobě.

„Pro Rádio Impuls bude rok 2010 ve znamení internetu. Po úspěšném spuštění serveru iRegiony.cz který je zaměřen na regionální zpravodajství, spouštíme nový web www.impuls.cz, který posluchačům nově přináší dění v Rádiu prostřednictvím video reportáží. Impuls je tak prvním rádiem v českém éteru, který vsadil na bohatý multimediální obsah. Snažíme se vše dělat v duchu našeho radiového sloganu „Dřív než ostatní.“ A protože máme své posluchače ráááádi, určitě jim nabídneme během roku ještě nějaký další zajímavý internetový projekt,“ řekl generální ředitel Rádia Impuls Jiří Hrabák.

Nový design stránek navrhla firma Inspiro Solutions s.r.o. a na CMS implementovala firma Via Aurea s.r.o. Projekt řídil vedoucí on-line oddělení Rádia Impuls Marek Suchý.

Rádio Impuls
Rádio Impuls je dlouhodobě leaderem radiového trhu ČR. I v druhém pololetí loňského roku rádio Impuls dokázalo, že je nejposlouchanějším rádiem v České republice. Denně si ho naladí 1.031.000 lidí a minimálně jednou týdně si Ráááádio zapne 2.169.000 pos­luchačů. Nově došlo k nárůstu podílu na trhu, share je 12,1%.

Inspiro Solutions
Inspiro Solutions pro své klienty tvoří nápadité a efektivní webové stránky. Za 5 let činnosti tvůrčí tým spustil více než 100 úspěšných projektů pro malé a středně velké firmy a stal se finalistou Internet Effectiveness Awards 2009 hned ve dvou kategoriích. Mezi klienty Inspira patří například: Opel (General Motors), Rádio Impuls, Městská knihovna v Praze, Nadace Jana a Medy Mládkových (Museum Kampa), SCIO, Ministerstvo Dopravy ČR, Prague College, ProLogis, Dukla Praha, Asociace pro mezinárodní otázky a další.

Via Aurea
Via Aurea dodávala redakční systém i pro starší verzi stránek Impuls.cz, Rádio Impuls používá také reklamní systém Advantage dodávaný touto společností.