Hlavní navigace

Rádio Impuls stabilně první již šestým rokem

[Tisková zpráva] Praha, 5. května 2011: Rádio Impuls opět potvrdilo vedoucí pozici na rozhlasovém trhu v České republice, kterou si stabilně drží již šestým rokem. Podle dnes zveřejněného měření Radio Projektu, který provádějí výzkumné agentury MEDIAN a STEM/MARK si za poslední čtvrtletí roku 2010 a první čtvrtletí roku 2011 stanici denně naladilo 1 027 000 lidí, týdně potom 2 094 000 posluchačů, což je nejvíce ze všech rozhlasových stanic na českém trhu. Podíl na trhu je 12.5%.

Sdílet

Rádio Impuls ve své vedoucí pozici dlouhodobě vykazuje trvalou stabilitu. Je to jediná rozhlasová stanice v České republice, kterou si naladí více než 1 milion posluchačů denně a více než 2 miliony týdně.

„Za každým úspěchem je hodně práce a my jsme velice rádi, že si s námi posluchači vyměnili úsměv i tentokrát. Programová nabídka Rádia Impuls je živým organismem, který se neustále vyvíjí. Těší nás, že náš model vyvážené kombinace zpravodajství, české hudby a příjemné zábavy posluchače úspěšně oslovuje již několik let,“ dodává k výsledkům poslechovosti generální ředitel Rádia Impuls, Jiří Hrabák.

I pražské rádio RockZone 105,9 slavilo úspěchy. Denně si jej naladí 30 000 posluchačů, týdně potom 58 000 lidí. Podíl na lokálním trhu je 0,3%.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).