Hlavní navigace

Radio Karolína spustilo nový web

[Tisková zpráva] Jako poslední z rodiny plzeňských stanic dostalo také Rádio Karolína nový kabát svých webových stránek.

Sdílet

Praha, 1.10.2007 – Radio Karolína se rozhodlo spustit v průběhu září novou grafickou podobu svého webu. Narozdíl od předešlé verze webu je nyní grafická podoba stránek www.radiokaro­lina.cz odlehčenější a hravější.

Struktura stránek se vzhledem k osvědčenému formátu příliš neměnila, ale obrovskou změnu doznala především právě grafická podoba webu. Barevně nový web využívá typických barev pro tuto stanici jakými jsou červená, černá, žlutá a bílá a tato barevná kombinace tak ještě více koresponduje s logem rádia.

„Grafický návrh vznikl na základě našich požadavků, kdy jsme chtěli aby barevnost korespondovala s naším logem. Ve spolupráci s lidmi ze společnosti LIMEMEDIA, a.s. jsme tedy vytvořili a spustili novou podobu webu, říká web manažerka Daniela Karafiátová a dodává: „Podle pozitivních ohlasů od posluchačů soudíme, že jsme se rozhodli jít správným směrem, jelikož se nová grafická podoba webu líbí“.