Hlavní navigace

Rádio Pohoda spouští síť nemocničního rádia

[Tisková zpráva] V pondělí 21. června 2010 začalo na multimediálním serveru PLAY.CZ vysílat internetové rádio Pohoda, které je specifickým projektem s ambicí stát se příjemným společníkem pacientů i zaměstnanců nemocnic.

Sdílet

Až doposud bylo Rádio Pohoda známé jako 1. nemocniční rádio v České republice, které vysílá od 1.11.2007 pro pacienty chrudimské nemocnice. Projekt vznikl na základě partnerství měst Chrudim a Ede (Nizozemí) za účelem zpříjemnit pacientům pobyt v nemocničním zařízení. Nyní nastává další etapa vývoje tohoto projektu – Rádio Pohoda se mění na východočeské webové rádio – s cílem rozšířit svoji působnost i pro posluchače v dalších nemocničních zařízení i s možností poslechu pro širokou veřejnost (například pro blízké pacientů, v práci, doma či na cestě).

V těchto dnech Rádio Pohoda oslovuje nemocnice po celé České republice s nabídkou účasti v tomto jedinečném projektu v rámci Česka i za jeho hranicemi. Ve vysílání nabízí vyhrazený prostor určený pro posluchače v nemocnicích, ať už s možností hudebních přání a vzkazů, ale také místními informacemi ve spolupráci s místní redakcí a soutěžemi.