Hlavní navigace

Novinka v internetových médiích – rádio přehrávač do vašich stránek zdarma

[Tisková zpráva] Portál ABradio.cz připravil nejen pro své posluchače, ale i pro všechny fanoušky muziky ojedinělou novinku. Na český trh uvádí produkt ABradio BOX (http://radiobox.abradio.cz/). Jedná se o průlom v šíření rozhlasového vysílání po internetu: ABradio BOX nabízí komukoli, kdo má vlastní webové stránky, umístění modulu pro přehrávání rádií do jeho stránek. Výběr žánrů je omezen pouze kapacitou žánrů a rozhlasových stanic ABradio.cz, rozhlasových stanic „online“ je v současnosti na portálu ABradio.cz přes 120. Výběr má uživatel ve všech hudebních žánrech, které existují.

Sdílet

ABradio BOX do vašich stránek
Implementace ABradio BOXu je pro uživatele velice jednoduchá. Prostřednictvím 3 kroků v uživatelsky příjemném prostředí si uživatel postupně vybere žánr či žánry a jednotlivá rádia, která chce mít na svých webových stránkách pro své uživatele. Druhým krokem je výběr „ABradio BOXu“, tedy barvy přehrávače, který se uživateli na stránky nejvíce hodí. ABradio.cz nabízí 6 univerzálních barevných variant – bílou, černou, červenou, modrou, zelenou a šedou. Třetím krokem je pouhé zkopírování „kódu“, tj. adresy rádia do svých webových stránek. (obdobný princip je využíván u kopírování odkazu videí z videoportálů typu youtube.com apod.). Výhodou ABradio BOXu je fakt, že neexistují žádná omezení co do počtu žánrů ani stanic. Pokud vezmeme v úvahu maximalistickou variantu, může uživatel na své webové stránky vložit celé portfolio rádií na portálu ABradio.cz.

Autorské poplatky řeší ABradio.cz
Další nespornou výhodou je, že o veškeré právní náležitosti z hlediska poslechu rádia přes ABradio BOX umístěný ve vašich stránkách, se stará ABradio.cz. „Posluchač ABradio.cz či uživatel a posluchač ABradio BOXu samozřejmě nic neplatí. Služba je zdarma, veškeré poplatky za autorská práva jsou na bedrech ABradio.cz,“ říká manažer portálu ABradio.cz Jakub Šmejkal, a dodává: „Domníváme se, že tato služba je na českém internetu ojedinělá a určitě si najde mnoho příznivců.“

ABradio BOX je ke stažení na adrese http://radiobox­.abradio.cz/. Samozřejmě že jej můžete najít také přímo na stránkách www.abradio.cz. Video návod na ovládání a umístění ABradio BOXu (http://www.zkou­knito.cz/vide­o_50216_abradio-box-navod)

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).