Hlavní navigace

Radio Šumava spustilo zbrusu nový web

[Tisková zpráva] Radio Šumava se přiřadilo k těm, kteří přes léto upravili svou internetovou prezentaci a spustilo v průběhu srpna nový web.

Sdílet

Praha, 28.8.2007 – Po Hitrádiu FM Plus se tak Radio Šumava stalo druhým plzeňským rádiem se zbrusu novým designem svých internetových stránek. Narozdíl od předešlé verze webu je nyní dán na stránce www.radiosumava.cz mnohem větší prostor hlavním propagačním akcím stanice. Uprostřed stránky jsou totiž hned dva články se dvěma obrázky, které Šumava využívá pro aktuální soutěže a akce.

Velmi zajímavé řešení dostal také přehled pořadů, které se ten den chystají. Uživatel tak nemusí pátrat v menu a hledat programové schéma, ale přímo na homepage jasně vidí aktuální pořad a dva následující. Zajímavé a velmi atraktivní se také jeví „tipy pro vás“, které obsahují několik různorodých krátkých zpráv. Uživatel se tak dozví kam do kina, na koncert, kdo chystá novou desku atp.

Na hlavní stránce pak ještě nesmí chybět aktuální počasí, anketa nebo odkazy na vysílání po internetu prostřednictvím ABradio a to hned ve třech kvalitách. „Na grafické podobě, stejně jako na funkčních prvcích nového webu pro Radio Šumava, jsme velmi intenzivně pracovali společně s lidmi z LIMEMEDIA, a.s. více než tři měsíce,“ říká Květa Votýpková, koordinátorka programu Radia Šumava a dodává: „Myslím, že design je vyveden opravdu profesionálně. Je decentní, přehledný a přesně odpovídá cílové skupině posluchačů.“

Jako poslední z rodiny plzeňských stanic, dostane také Rádio Karolína nový kabát svých webových stránek. Spuštění nových stránek je naplánováno na začátek září 2007.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).