Hlavní navigace

Radio Wave Flatfighters 2008 je za dveřmi

[Tisková zpráva] Poslední den školy se blíží a s ním i třetí ročník Radio Wave Flatfighters - freestyle BMX show v disciplíně flatland. Letos přislíbila účast kompletní česká špička, která si to rozdá v závodě, který se pojede divácky velmi atraktivní formou „face to face“. Pátek 27.6., před Palácem Flóra od 14:00.

Sdílet

„Akce Radio Wave Flatfighters se už potřetí uskuteční před hlavním vchodem do Paláce Flóra. Jedná se o BMX flatland show, při které se proti sobě utká česká a letos poprvé i světová špička tohoto nádherného sportu. Obhájí potřetí za sebou titul Dominik Nekolný, který je i úřadujícím mistrem ČR? Pro dotvoření pohodové atmosféry se v tomto ročníku navíc představí beatbox show v podání žižkovské legendy HNZ a exhibice na jednokolce. Kromě závodů na diváky čeká mnoho soutěží o věcné ceny, jako jsou MP3 a hlavně BMX flatland kolo!“ říká organizátor akce Matěj Švadlena.

Akce, kterou pořádá LOVE BMX Matěje Švadleny s Radiem Wave, vypukne poslední den školy v pátek 27. 6. ve 14:00. Samotný flatland je druh freestyle BMX, který se obejde bez překážek či skateparku – k dobrému pojezdu stačí pouze perfektní rovný plac (od toho název flatland), flatlandové kolo a jezdcova zručnost. Takový – velmi luxusní – plácek je i v místě konání Radio Wave Flatfighters 3. Stejně jako loni, tak i letos se budou sázet triky před hlavním vchodem do pražského Paláce Flóra.

Nejprve se odjede kvalifikace, které se může zúčastnit kdokoliv. Z ní pak vzejde 12 nejlepších do battle ,,face to face“, kde proti sobě nastoupí vždy dva jezdci. Ti se budou postupně probojovávat až do velkého finále.

Na diváky čekají atraktivní souboje flatlandových mistrů v podání zvučných jmen. Nebude chybět dvojnásobný flatlandový mistr České republiky Dominik Nekolný, kterého doplní Martin Dražil z BDB teamu. Tihle dva se budou snažit roznést na kopytech další známé tváře ze světa flatlandu. Uvidíte třeba Petra Hofmana, Míru Zeidlera, Vladana Myšku nebo Michala Dufka.

Odpoledne se můžete těšit na vystoupení druhého nejlepšího českého beatboxera HNZ a freestylového rappera Metoděje. Afterparty se rozjede v klubu Visitor.

Kromě super podívané čeká na publikum i tipovací soutěž na vítěze o BMX kolo. Na každého příchozího navíc zdarma samolepky a další dárky. Odměněni budou i letošní jedničkáři. První tři, kteří přinesou vysvědčení se samými jedničkami, získají dárkový balíček Radia Wave.U stánku bude průběžně probíhat i vědomostní soutěž, týkající se Radia Wave.

Čeká na Vás team Radia Wave!!! Takže pokud ještě nevíte, jak zakončit poslední školní den, přijďte ho oslavit s námi na Radio Wave Flatfighters 3. A pokud už nějaký plán máte, nalaďte si vysílání Radia Wave. O průběžných výsledcích vás budeme informovat v živých vstupech na 100,7 FM!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).