Hlavní navigace

Radio Wave na Letní filmové škole

[Tisková zpráva] Filmový svátek s neformální atmosférou, neotřelými filmy, workshopy a hosty světového formátu proběhne mezi 22. a 31. červencem v Uherském Hradišti! 37. ročník Letní filmové školy je ve znamení filmového ráje, do jehož středu se dostává samotný divák. Jsme jeho mediálním partnerem a také patronem klubu Mír! Po celý týden se můžete vlnit v rytmu Radia Wave s našimi DJs a užít si slam poetry a divadelní improvizaci Radia Ivo.

Sdílet

Opouštíme omezené prostory studia, které jsou pro volnomyšlenkářství a přelétavé múzy poněkud stísněné, a letíme oslavit léto do klubu Mír v Uherském Hradišti. Každý večer rozjedou DJs hudebních sety ve stylu Radia Wave. Začínáme ve 23:00 a party končí až v brzkých ranních hodinách. Nebude to ale jen o hudbě! V sobotu 23. července vás pobaví nekonformní soutěžní klání ve slam Poetry a ve středu 27. července svérázně převede rozhlasovou hru do scénické podoby divadelní spolek Radio Ivo.

Díky dramaturgii Letní filmové školy můžete každým rokem konzumovat lahůdky světové i domácí kinematografie. Letošní ročník už své karty odkryl a jako dvě velká lákadla světové filmové scény přitáhl Aki Kaurismäkiho a Emira Kusturicu. Svou účast potvrdil také významný thajský režisér Apichatpong Weerasethakul. Výběr však nekončí u zavedených jmen, festival představuje také mladé nekonvenční tvůrce.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).