Hlavní navigace

Radio Wave slaví 5. narozeniny!

[Tisková zpráva] Nastal čas na slavnostní večer plný hudby a zajímavých projektů. Vše proběhne 15. ledna v MeetFactory! 5. narozeniny si užijete s kapelami, které znáte z našeho playlistu, projekcemi a divadlem! Nezáleží na tom, jestli jste slyšeli první tóny našeho vysílání v éteru, našli si k nám cestu později nebo jestli k vám náš signál dorazil až v digitální etapě. Pojďme se společně bavit ve stylu Radia Wave!

Sdílet

Program začne přesně v 19.30 koncertem domácího projektu Dva. Po jejich nadžánrovém folku se roztočí slovenský Kolowrat, následován projektem Bene & Stratasoul. Nový projekt intelektuálního rappera Beneho aka Peťo Tázoka tak s námi uslyšíte v pražské premiéře! Koncertní show zakončí elektro-noise smršť francouzského dua dDamage. Následně můžete (co vám síly stačí) oslavovat do ranních hodin s djským týmem Radia Wave v sestavě Jakub Joshua Johánek, Blue, Iva 8bitová, Karel Veselý, Maceo, Viktor Mašát, Tomáš Oravec a Jarda Petřík.

Celá oslava nebude zdaleka jen o hudbě! V druhém sále na vás čekají přehlídky studentských filmů iShorts a občanského sdružení Inventura a spolek Radio Ivo svérázně převede rozhlasovou hru do scénické podoby. Zástupci Red Bull Music Academy připraví infosession k následujícímu ročníku a připraveny jsou i projekce videodokumentů, záznamů a reportáží z koncertů s Radiem Wave spojených.

Seznamte se s naším týmem a staňte se součástí přímého přenosu celého večera z improvizovaného studia! Jestli nemůžete přijít, sledujte celou akci přes videopřenos na wave.cz/koncert. Přenosy koncertů budou ve vysílání doplněny o řadu rozhovorů s našimi dlouhodobými partnery a spřízněnými dušemi na kulturní scéně.

Zveme vás na narozeninovou oslavu zdarma! Satisfakcí pro nás bude vaše spokojenost!

Přijďte do půl osmé a zapojte se tak do soutěže a odneste si karton Red Bullu v batohu od Horsefeathers! Otevíráme v 19 hodin!

Ve vysílání ale slavíme už celý týden! Od pondělí 10. ledna se Radio Wave věnuje každý den jednomu roku své existence. Připomeneme vám skladby z playlistu daného roku a poodkryjeme také zákulisí naší redakce.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).