Hlavní navigace

Rádio Zlatá Praha se vrací

[Tisková zpráva] Praha, 21. března 2012 Dnes v pravé poledne se znovu zrodila Zlatá Praha, jedno z nejznámějších rádií 90. let. Připomene tehdejší hvězdy a hity, ale zároveň mu nechybí současný šmrnc.

Sdílet

„Rádio Zlatá Praha svého času neudávalo jenom směr v hudbě, ale bylo i životním stylem. Stýskalo se nám po něm a proto jsme se ho rozhodli vrátit na scénu,“ vysvětluje Martin Furda, ředitel znovuzrozené stanice. Rádio si posluchači mohou naladit na známém serveru play.cz a samozřejmě na staničních stránkách www.zlatapraha.cz, které byly spuštěny zároveň se startem rádia, tedy dnes 21. března v pravé poledne.

„Hudební skladba bude průřezem toho nejlepšího z 80. a 90. let až po současnou taneční muziku. Vysílat budeme nonstop, přičemž moderované bloky budou od sedmi hodin ráno do půlnoci,“ dodává Martin Furda. Za moderátorský mikrofon usednou nováčci i známá jména tehdejší Zlaté Prahy, například Petra Matušková, Roman Vlachynský a především hvězda pražského éteru s nezaměnitelným hlasem Luboš Novák, s nímž znovu ožije legendární hitparáda Zlaťáky. Na druhou stranu má tým mnoho nových posil, z nichž například Radku Stratilovou budou znát posluchači pražského tanečního rádia.. „Program se bude ještě vyvíjet i reagovat na ohlasy posluchačů,“ říká ředitel nové Zlaté Prahy.

Už nyní rádio budí velký rozruch nejen mezi tehdejšími fanoušky Zlaté Prahy, ale i mezi širokou základnou posluchačů taneční muziky, kteří v současném éteru podobnou stanici postrádali.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).