Hlavní navigace

Radiokomunikace oddělily funkce předsedy představenstva a generálního ředitele

[Tisková zpráva] (Praha, 26. února 2007) - Akciová společnost Radiokomunikace, největší český alternativní telekomunikační operátor, oddělila funkce předsedy představenstva a generálního ředitele. Obě pozice dosud vykonával Ing. Miroslav Čuřín, který i v budoucnosti bude ve společnosti působit jako předseda představenstva a člen vedení. Novým generálním ředitelem a členem představenstva se stal Ian McKenzie.

Sdílet

„České radiokomunikace velmi rychle rostou a naším cílem je společnost i nadále rozvíjet. Chceme se stát nejúspěšnějším alternativním operátorem v České republice tím, že budeme zákazníkům nabízet takové služby, které jim přinesou skutečný prospěch. Já i vedení společnosti jsme si vědomi výzev, které na nás tento cíl klade, ale věříme, že ho můžeme dosáhnout,“ řekl dnes Ian McKenzie, nový generální ředitel Radiokomunika­ce a.s.

„Radiokomunikace se příchodem nových vlastníků dostaly do stádia, kdy je podobně jako v jiných velkých firmách vhodné oddělit působení ve statutárních orgánech od výkonného řízení firmy. Mým úkolem bude i nadále rozvíjet klíčové obchodní vztahy a strategický rozvoj společnosti,“ řekl dnes Ing. Miroslav Čuřín, předseda představenstva Radiokomunika­ce a.s.

Životopis Iana McKenzieho
Ian McKenzie (56) strávil více než 38 let prací pro telekomunikační průmysl na klíčových mezinárodních trzích. Působil jako ředitel (COO) pobočky British Telecom pro Jihovýchodní Asii. Poté přijal pozici ředitele (COO) společnosti Kingston Communications. Ian McKenzie Byl předsedou představenstva společnosti Karneval Media, výkonným ředitelem maďarského alternativního operátora Invitel, generálním ředitelem Multicom Security AB ve Švédsku a britské Daisy Communications.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).