Hlavní navigace

Radomír Kolařík byl jmenován generálním ředitelem SAP Česká republika

[Tisková zpráva] Praha – 25. května, 2007 — Společnost SAP, největší dodavatel aplikačního softwaru pro organizace všech velikostí, dnes oznámila personální změny ve vedení společnosti. Radomír Kolařík se stal generálním ředitelem SAP Česká republika. Manfred Joseph byl jmenován do role generálního ředitele SAP Centrální Evropa, který zahrnuje Českou republiku, Maďarsko, Polsko a Slovensko.

Sdílet

Radomír Kolařík nahrazuje v této funkci Martina Bednára, který odchází z SAP prozkoumat nové pracovní příležitosti. „Mým cílem je navázat na naši dosavadní úspěšnou spolupráci se stávajícími i těmi budoucími zákazníky jak v oblasti veřejné správy, tak i firem všech velikostí a odvětví,“ uvedl při příležitosti uvedení do funkce Radomír Kolařík. „Udělám vše pro to, abych podpořil naše zaměstnance a partnery v jejich úspěšném působení na českém trhu a vytvořil jim k tomu nejlepší podmínky.“

Radomír Kolařík přišel do SAP před deseti lety a do současnosti působil na pozici obchodního ředitele, kde byl zodpovědný za růst a ziskovost celé obchodní organizace, včetně rozvíjení obchodních aktivit, partnerských programů, rozpočtu a plánování. S těmito zkušenostmi má Radomír Kolařík hluboké znalosti trhu, které jsou požadavkem na vedení veškerých vztahů mezi SAP, zákazníky a partnery v České republice.

S okamžitou platností je Manfred Joseph zodpovědný za strategické plánování, obchod, služby a celkovou výkonnost v regionu Centrální Evropa. Nadřízeným Manfreda Josepha je Bart Hogendoorn, Senior Vice President a člen regionálního týmu EMEA manažerů se zodpovědností za střední Evropu.

Manfred Joseph doposud v SAP zastával pozici Chief Operations Officer v regionu Centrální Evropa, kde přispíval k růstu a profitabilitě celého regionu. Před příchodem do SAP v únoru letošního roku pracoval na pozici Chief Executive Officer ve firmě Systema Human Information Systems v Rakousku. Zde byl zodpovědný za mezinárodní obchod a zavedení obchodních aktivit ve střední, jihovýchodní a východní Evropě.

Manfred, Radomír a Martin budou do konce června úzce spolupracovat, aby zajistili hladké předání všech zodpovědností.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).