Hlavní navigace

Radomír Kolařík opouští český SAP, dočasně jej povede Petr Viktora

[Tisková zpráva] Společnost SAP Česká republika dnes oznámila, že Radomír Kolařík rezignoval na svou pozici generálního ředitele. Kolařík pracoval pro SAP celých 13 let, z nichž poslední tři roky vedl českou pobočku. Kolaříka dočasně zastoupí Petr Viktora.

Sdílet

“Radomírův přínos v budování pozice SAP v České republice je neoddiskutovatelný. Jeho obětavost v budování a udržování dlouhodobých vztahů s našimi zákazníky nám umožnila stát se vedoucím dodavatelem podnikového software na českém trhu. Radomír vedl český tým s profesionalitou, kterou můžeme jen obdivovat,“ řekl Manfred Joseph, generální ředitel SAP pro střední a východní Evropu.

Kolaříkovy pravomoci a odpovědnost dočasně převezme Petr Viktora, člen seniorního obchodního týmu společnosti SAP Česká republika. Viktora pracuje pro SAP od roku 1999 a dosud byl odpovědný za vztahy s klíčovými zákazníky SAP především z oblastí telekomunikací, utilit, médií nebo poskytovatelů služeb.

“Petr je přirozenou autoritou a člověkem s řadou doložených úspěchů v rámci naší společnosti. Zná naše zákazníky a procesy skrz naskrz, proto si jsem jistý, že přesun vedoucích kompetencí bude z pohledu našich zákazníků naprosto plynulý a hladký,“ dodal Manfred Joseph.

O společnosti SAP
SAP je největším světovým poskytovatel aplikačního softwaru pro podniky a organizace všech velikostí. Subjektům působícím ve více než 25 oborech umožňují řešení SAP být nejlépe řízenými organizacemi svého druhu. Společnost SAP má více než 86 tisíc zákazníků ve 120 zemích a její akcie jsou obchodovány na několika světových burzách – včetně Frankfurt Stock Exchange a NYSE – pod kódovým označením „SAP“. V České republice působí společnost od roku 1992 a dosud získala přibližně 900 zákazníků z oblasti podniků, finančních institucí a organizací veřejné správy.

Více informací najdete na www.sap.com.