Hlavní navigace

Radost na pohled i z používání: Nokia 6303i classic

[Tisková zpráva] Espoo, Finsko / Praha, 5. února 2010 - Společnost Nokia představila model Nokia 6303i classic, důmyslné a kompaktní zařízení, které jde ve stopách modelu Nokia 6303 classic. Staví na osvědčeném konceptu, díky kterému je Nokia světovou jedničkou v oblasti mobilních telefonů: nabízí výborný poměr ceny a kvality a bohatý seznam funkcí. Bude se prodávat za předpokládanou maloobchodní cenu 105 EUR bez daní a dotací.

Sdílet

Nokia 6303i classic je výborným společníkem, který pomáhá udržet spojení s lidmi, na kterých vám nejvíce záleží. Fotografie pořízené 3,2 megapixelovým fotoaparátem ožijí na 2,2 palcovém displeji. E-mail a instant messaging jsou dostupné prostřednictvím funkce Nokia Messaging. Ta vám poskytne pohodlný způsob, jak být v kontaktu s přáteli i rodinou. Telefon nabízí jedinečný design s použitím nerezového krytu a díky kompaktní velikosti výborně padne do rukou. Intuitivní uživatelské rozhraní pomůže snadno nalézt všechny funkce. Ať už budete on-line sdílet, brouzdat po internetu nebo poslouchat hudbu, Nokia 6303i vám díky vynikající výdrži baterie zaručuje zábavu na dlouhou dobu bez dobíjení.

Nokia 6303i classic se na vybraných trzích začne prodávat v průběhu prvního čtvrtletí roku 2010.

Tiskové materiály a fotografie lze nalézt na www.nokia.com/pres­s/.

O společnosti Nokia
Nokia je průkopníkem v mobilní telekomunikaci a světovým leaderem ve výrobě mobilních zařízení. Dnes spojuje lidi novými a různorodými způsoby – kombinací vyspělé mobilní technologie s přizpůsobenými službami. To uživatelům umožňuje být nablízku věcem, na kterých jim záleží. Nabízí také komplexní mapové podklady pomocí map NAVTEQ a dále technologie, řešení a služby mobilních sítí prostřednictvím Nokia Siemens Networks.