Hlavní navigace

Rady ptáka Loskutáka – 300. vydání

[Tisková zpráva] V neděli 22. dubna vysílá TV Nova již 300. vydání magazínu Rady ptáka Loskutáka. Na obrazovkách této stanice jsme ho poprvé viděli 4. února 2001 a pořad se okamžitě zařadil k divácky velmi oblíbeným programům. Průměrně ho sleduje 1007 tisíc dospělých diváků nad 15 let a v hlavní cílové skupině (15 – 54 let) se na něj průměrně dívá 44,96 % všech, tou dobou u televizních obrazovek.

Sdílet

Praha 19. dubna 2007– Rady ptáka Loskutáka tedy baví, radí a rozdávají dobré nápady již více než šest let a navíc v neděli oslaví 300. vydání. Během uplynulé doby se před kamerami vystřídala řada odborníků, kteří se s diváky v pravidelných rubrikách neváhali podělit o své dovednosti. Ve slavnostním nedělním vydání však uvidíme nejen rubriky tradiční, ale mezi účinkujícími přivítáme i několik osobností TV Nova, kteří diváky seznámí se svými zvířecími miláčky a koníčky. O Tereze Bebarové, známé ze seriálu Ulice, se dozvíme, že ve volných chvílích vyrábí šperky, moderátor Televizních novin Karel Voříšek představí své dva psy, Richard Tesařík, který právě vystupuje v taneční show Bailando, na sebe prozradí, že je vášnivý rybář a další účastnice Bailanda Jana Paulová se s námi podělí o své kulinářské umění.

Pořad budou uvádět Adéla a Dalibor Gondíkovi, kteří jsou moderátory pořadu již celých šest let. Po celou dobu vysílání mu je „věrná“ i režisérka Olga Švarcová nebo reportér Stanislav Berkovec, stejně jako diváci, díky jejichž zájmu dostal magazín loni v září zajímavější vysílací čas a delší stopáž.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).